Oficiální stránky šachového oddílu TJ Sokol Štítary


Hlášení výsledků

Hlášení výsledků:

V souladu s rozpisem soutěže je domácí družstvo povinno po skončení zápasu, nejpozději však do 9.00 hodin následujícího dne nahlásit vedoucímu soutěže výsledek zápasu včetně výsledků jednotlivých partií. Originály zápisů o utkání je družstvo povinno archivovat po dobu 2 měsíců od skončení soutěže (vydání závěrečné zprávy). Hlášení může proběhnout:

  • standardní SMS (viz dále) na telefonní číslo 737615599
  • mailem s uvedením dalších podstatných údajů ze zápisu o utkání (jméno rozhodčího, případné záznamy o utkání apod.) na adresu  zkavan@atlas.cz

Forma SMS: SMS pro účely hlášení výsledků má tvar:1-2 a-b xyz xyz xyz xyz xyz + jméno rozhodčího, 1-2 jsou zkrácené názvy družstev  a-b je výsledek zápasu,  x je pořadové číslo hráče domácích na soupisce družstva, y je pořadové číslo hráče hostů na soupisce družstva z je výsledek partie (1 – výhra domácího hráče, 0 – výhra hostů, R – remíza).  Pokud byla partie kontumována, přidá se ještě index  k.

Příklad: GYMC-STIT  3,5 - 1,5   110k  220  34R  580  7110  svoboda…

 

Zkontrolujte pečlivě všechny kontakty na družstva a časy začátků utkání, případně ihned reklamujte.

 

Zprávy z jednotlivých kol příp. další informace budou zasílány na mailové adresy uvedené v soupiskách. Dále je možno zasílat zprávy i na další adresy určené oddílem.

 

Kavan Zdeněk

vedoucí soutěže